Novantis kurz EUR 25,670 USD 23,107
 
Podnikejte v pohodě

Založení a pronájem české anonymní společnosti s.r.o.

 

Hlavní výhoda služby: nikde není propojení na vaší osobu v historii firmy, ani nejsou nikde na úřadech nebo obchodním rejstříku založený např. plné moci s vaším jménem = 100% ochrana soukromí

 

Můžeme vám poskytnou založení anonymí s.r.o. společnosti pro zvýšení ochrany vašeho soukromí. Společnost bývá plně řízena a kontrolována společníkem nebo koncovým jednatelem formou písemných pokynů.

 

Na výběr nabízíme i koupi již založených společností s registrcí k DPH - viz. prodej ready made společností plátců DPH >>

 

Postup založení anonymní společnosti

 

Uzavření smlouvy a objednávky

V úvodu je uzavřena smlouva a objednávka služeb s naší společnosti, je vystavena zálohová faktura a po obdržení úhrady je započat proces založení společnosti.

 

Volba názvu společnosti

Před vlastním založením společnosti po konzultaci s vámi nastavíme parametry nově zakládané společnosti. Prověříme zda-li vámi navrhovaný název společnosti je možné registrovat na obchodním rejstříku, případně vám pomůžeme s návrhem vhodného názvu nové společnosti.

 

Výběr sídla společnosti

Nově zakládaná společnost bude mít sídlo na jedné z námi provozovaných více jak 10 adres virtuálních kanceláří v Praze, Brně, Ostravě nebo Českých Budějovicích v rámci naší služby Sídlo pro firmy. Služba sídla je hrazena samostatně a je splatná vždy na 12 měsíců dopředu dle platného ceníku SIDLOPROFIRMY.CZ.

 

Volba typu jednatele a zastupujícího společníka

 

Úkony spojené se založením společnosti

Sepíšeme u notáře společenskou smlouvu, jednatel podepíše čestné prohlášení a podpisový vzor, vydáme souhlas s umístěním sídla, zřídíme živnostenské listy a vše podáme na příslušný rejstříkový soud. V případě varinty zahraničního zastupujícího splolečníka zajistíme jejich soudní překlad v Praze vč. navazujících dokumentů zakladatelských listin. 

 

Po zápisu společnosti

Po zápisu společnosti do obchodního rejsříku a přidělení IČ společnosti je společnost přiravena k činnosti. 

 

Pro objednání a více informací volejte zdarma 800 770 750 nebo nám napiště email na adresu recepce@jednatele.cz

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
TELEFONICKY
EMAILEM