Novantis kurz EUR 25,735 USD 23,137
 
Podnikejte v pohodě

Představení NOVANTIS CORPORATION LIMITED, organizační složka

Sídlo pro firmy, NOVANTISCílem naší společnosti NOVANTIS CORPORATION LIMITED, organizační složka je vytvářet zdravé prostředí pro podnikání v segmentu menších a středních firem, evropských i českých. Poporujeme business angels, on-line projekty, firmám dokážeme zajistit řadu firemních i mobilních služeb, právní i účetní poradenství nebo možnost podnikání v našem podnikatelském inkubátoru.


Naší vizí je stát na vaší straně a podpořit vás ve vašem podnikání.

Novantis je původem zahraniční kyperská společnost, která působí ve střední a východní Evropě. Mezi oblasti působnosti patří korporátní sféra, segment malých a středních firem a komplexní služby pro firmy a podnikatele.

 

Další projekty NOVANTIS v ČR

NOVANTIS  je provozovatelem řady služeb v České republice s dlouholetou tradicí a tisíci klientů jako jsou www.sidloprofirmy.cz, www.virtualnikancelarepraha.cz, www.odkladdanovehopriznani.cz nebo www.organizacnislozka.cz a řada dalších. Více informací najedete na korporátním webu www.novantis.cz >>

 

Služby jednatelů

Jednatele.cz poskytují rozsáhlé služby v oblasti profesionálních jednatelů firem, s.r.o., společností nominee directorů, ale i jednatelů s právnickým vzděláním. Dokážeme vám pomoci nejenom s nezbytnou administrativou, zastoupením na úřadech, ve sporech, ale i při výběrových řízeních, důležitých jednání, v rámci krizových řízení nebo při likvidacích firem. Můžeme vám taktéž nabídnout služby na míru přesně podle vašich představ.

 

Kontaktujte nás

 
 
 
 
TELEFONICKY
EMAILEM